Ionia - Turkiye Clan Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ionia - Turkiye Clan Web Sitesi

Turkiye Clanı Web Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Clan Kuralları

YazarMesaj
MauroRhames
Administrator
Administrator
MauroRhames

Clan Kuralları Empty
MesajKonu: Clan Kuralları   Clan Kuralları Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 12:31 am

Clan Member'lerinin Mutlaka Uyması Gereken Bazı Kurallar;

1- Clan arkadaşlarınız ile konuşurken gereken özeni gösteriniz
2- Herhangibir clan aktivitesine çağırıldığınız zaman kesinlikle geliniz (çok önemli bir sebebiniz varsa bana bildiriniz)
3- Herhangibir Experience (exp) party başkanı iseniz ve partynizde random kişiler varsa clan arkadaşınız party istediğinde clan arkadaşınızı partye alınız (almak zorundasınız) partynin başından beri duruyordu veya arkadasımdı gibi mazeretler gostermeyin partye almıyorsanız clandan cıkın ve diger arkadaslarınızla kasmaya devam edin.. Clan bir ailedir...
4- Clanda sizden büyük birine nasıl saygılı davranıyorsanız küçüklerinizede o derece saygılı davranın
5- Benim veya asistimin verdiği görevleri itiraz etmeden yerine getirin yerine getiremiyorsanız düzgün bir şekilde açıklamanızı yapın
6- Herhangibir BOSS bulup clana haber vermiyorsanız, kendiniz veya arkadasınızla beraber kesiyorsanız ve bunu ben duymussam (ki ben duymadan clandan cıkın) clandan uzaklastırılırsınız
7- Herhangibir Boss Drop'unu bana veya asiste vermek zorundasınız verdiğiniz item 24 saat içerisinde Clan Bank'ta gorunecektir (hakkınızı alamayacağınızı düşünüyorsanız clandan cıkabilrsiniz.)
8- Unutmayın clanınızın ismini taşıyorsunuz ve dışarıdan biri ile muhattap olurken dikkatli olunuz
9- Clan arkadaşlarınızla herhangibir sorununuz olursa Ventrilodan veya PM den bana soyleyebilirsiniz Clanın huzurunu bozacak şekilde tartışma yapmayınız (kavga tarzında)
10- Web sitemizi düzenli olarak ziyaret ediniz
Umarım Bu Kurallar Hepiniz İçin Uygundur Clanda Hoşgörüyü, Saygıyı, Aile Ortamını Korumak İçin Koyulmuş Kurallar Bunlardır
https://turkiyeclan.hareketforum.net

Clan Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clan Listesi
» Clan Basvurusu Yapmadan Once Mutlaka Okuyunuz!